Paslaugos

Sutapčių patikra ir plagiato prevencija

Užtikrinkite originalumą su mumis – esame pirmoji pasaulyje daugiakalbė sutapčių aptikimo ir plagijavimo prevencijos priemonė.
Ataskaitos langas

Susipažink su funkcijomis

Sutapties rodiklis

Ataskaitoje pateikiamas teksto sutapties rodiklis, kuris parodo, kiek sutapčių rasta dokumente. Teksto sutapties rodiklis apskaičiuojamas sutapusių žodžių skaičių dalijant iš bendro žodžių skaičiaus dokumente. Pavyzdžiui, jei jūsų dokumentą sudaro 1000 žodžių, o sutapties rodiklis yra 21 proc., tai reiškia, kad dokumente yra 210 sutampančių žodžių.

Žinoti, kaip

Kas daro Plag unikalų

Two column image

Prieiga iš bet kur ir bet kuriuo metu. Pristatome naujausias funkcijas.

  • Daugiakalbis aptikimas 129 kalbomis Jei Tavo dokumentas parašytas keliomis kalbomis, mūsų daugiakalbė sistema be vargo aptiks teksto sutaptis. Mūsų teksto sutapčių algoritmai puikiai veikia su įvairiomis rašto sistemomis, įskaitant graikų, lotynų, arabų, aramėjų, kirilicos, gruzinų, armėnų, brahmanų šeimos rašmenis, ge'ez raštą, kinų rašmenis ir jų išvestines (įskaitant japonų, korėjiečių ir vietnamiečių), taip pat hebrajų kalbas.
  • Failų tipai undefined
  • Viešai prieinamų šaltinių duomenų bazė Viešųjų šaltinių duomenų bazę sudaro visi viešai prieinami dokumentai, kuriuos galima rasti internete ir archyvuotose interneto svetainėse. Tai - knygos, žurnalai, enciklopedijos, periodiniai leidiniai, žurnalai, tinklaraščių straipsniai, laikraščiai ir kitas viešai prieinamas turinys. Bendradarbiaudami su mūsų partneriais, galime surasti ir ką tik internete pasirodžiusius dokumentus.
  • Mokslinių straipsnių duomenų bazė Be atviros prieigos duomenų bazės, siūlome galimybę patikrinti dokumentus mūsų mokslinių straipsnių duomenų bazėje, kurią sudaro daugiau kaip 80 milijonų mokslinių straipsnių iš žinomiausių akademinių leidyklų.
  • CORE duomenų bazė CORE suteikia prieigą prie milijonų mokslinių tyrimų, straipsnių ir kitų dokumentų, surinktų iš tūkstančių atvirosios prieigos duomenų teikėjų, pavyzdžiui, saugyklų ir žurnalų. CORE suteikia prieigą prie 98 mln. nemokamų visateksčių mokslinių tyrimų, straipsnių ir kitų dokumentų, iš kurių 29 mln. talpinami jų pačių saugyklose.

Domina ši paslauga?

hat