Įmonė

Įmonė yra plagiato kontrolės sistemų valdytoja ir vystytoja. Įmonė aptarnauja klientus iš daugiau kaip 90 valstybių. Įmonė koncentruojasi teikdama susijusias su tekstu, ypač sutapimų aptikimo ir plagijavimo patikros paslaugas. Įmonė ypatingai daug dėmesio skiria daugiakalbėms technologijoms, kurios leidžia teikti įvairaus sudėtingumo lygio paslaugas mūsų klientams. Dėl daugiakalbių technologijų įmonė veikia kaip nacionalinė plagijavimo kontrolės sistema kai kuriuose valstybėse (pavyzdžiui Latvijoje, Lietuvoje).

Įmonė įkurta 2011-ais metais. Įmonės savininkas yra UAB ACVK, įsikūrusi pačiame Europos centre – nuostabiame mieste Vilniuje

Technologija ir tyrimai

Įmonė nuolat investuoja į naujų technologijų kūrimą bei esančių technologijų tobulinimą. Mes džiaugiamės galėdami pirmieji pristatyti pirmą visa apimtimi daugiakalbį plagiato kontrolės įrankį. Įmonė bendradarbiauja su savo klientais – universitetais -, kurie padeda kurti ir tobulinti mūsų naudojamas technologijas. Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl galimo bendradarbiavimo, užpildykite žemiau esančią formą.

Susisiekite

Vardas (būtina)

El. paštas (būtina)

Tema

Žinutė

Įrodykite, kad nesate robotas
[recaptcha]