Mūsų istorija

Pagrindai

Plag kviečia mokinius ir studentus, mokytojus ir dėstytojus siekti geriausių akademinių rezultatų drąsiai eksperimentuojant. Nesėkmė nėra pabaiga, bet bandymų ir tobulėjimo procesas. Sėkmė yra galutinis tikslas ir norimas rezultatas. Mes kuriame vietą, kuri skatina nebijoti klysti, bandyti, tobulinti ir tobulėti.
About header illustration
Mūsų istorija

Pagrindai

Two column image

Nuo įkūrimo 2011 metais Plag tapo patikima ir pasaulyje pripažįstama plagiato prevencijos platforma. Mūsų įrankis yra naudingas tiek studentams, norintiems tobulinti savo darbus ir tobulėti, tiek dėstytojams, siekiantiems užtikrinti nepriekaištingą akademinio sąžiningumo lygį savo mokymo įstaigoje.

Mūsų paslaugomis naudojasi klientai iš daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje. Didžiausią dėmesį skiriame su tekstu susijusioms paslaugoms, ypač teksto sutapčių patikrai.

Plag technologija buvo nuo pat pradžių buvo kruopščiai kurta kaip daugiakalbė. Tai pirmasis pasaulyje iš tiesų daugiakalbis sutapčių aptikimo įrankis. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti sutapčių patikros paslaugas asmenims visame pasaulyje. Nesvarbu, kur esi ir kokia kalba parašytas Tavo turinys, mūsų platforma pritaikyta patenkinti Tavo poreikius ir užtikrinti tikslią bei patikimą sutapčių patikrą.

Mūsų stiprybės

Technologija ir tyrimai

Two column image

Mūsų bendrovė nuolat investuoja lingvistinių technologijų kūrimą ir esamų technologijų tobulinimo projektus. Mes ne tik siūlome daugiakalbę plagiato aptikimo priemonę, bet ir aktyviai bendradarbiaujame su universitetais siekdami nuolat kurti ir tobulinti mūsų priemones bei paslaugas.

Ištobulinkime jūsų rašto darbą kartu

document
Daugiakalbis
speech bubble tail
Dirbtinio intelekto technologija
speech bubble tail
„Trustpilot“ įvertintas 4,5
speech bubble tail