Naujo plag.lt metaiDaug dirbome, dirbome.. Ir.. Pagaliau galime Jums pasiūlyti atnaujintą mūsų plagijavimo sistemą. Ją atnaujinome ne vien kosmetiškai, bet iš esmės peržiūrėjome viską nuo pačių pagrindų. Kas gi naujo joje?

Geresnis aptikimas

Aptikimas pagerėjo 30-40 proc., lyginant su seniau naudotu algoritmu. Algoritmui įdėjome tiek proto, kad dabar jis sėdi tame pačiame suole, kaip ir geriausios pasaulio plagiato sistemos. Tik dažniau kelia ranką, nes žino daugiau atsakymų! Geriau aptinka, nes pritaikėme 4 metų patirtį ir jei seniau jums neaptiko vieno kito plagijuoto sakinio, dabar tikrai aptiks.

Blogų citatų aptikimas

Naujas algoritmas gali atskirti geras citatas nuo blogų. Seniau sistemą kartais galima būdavo apeiti sudėliojant daug kabučių, tačiau dabar tokia ekvilibristika nepraeis – algoritmas tokias citatas pažymės kaip neteiktinas arba, kaip mes sakome – blogas. Į šią sąvoką įeina labai ilgos „citatos“, citatos be nuorodos į autorių ar citatos, jei jos yra didesnio sutampančio teksto bloko dalis.

Perfrazavimų aptikimas

Paėmėte tekstą, pakeitėte kelis žodžius ir tikitės, kad plag.lt to nepastebės? Turime nuliūdinti – pastebės, nes jam uždėjome naujus, modernius akinius. Dabar visokie „bet“ keitimai į „tačiau“ bus žymimi nenutrūkstamai su raudonu plagiatu (tik šiek tiek šviesesne oranžine spalva). Kita vertus, dėstytojai šio pakeitimo labai laukė.

Daugiakalbis tikrinimas

Galėsite tikrinti darbus įvairiomis kalbomis. Net ir korėjiečių! Senoje sistemoje buvo mokamai, o dabar nemokamai. NEMOKAMAI! Tad santraukos, ištraukos kita kalba bus irgi tikrinamos (aišku, jei tai nėra keli žodžiai). Tikrinkitės anglų, rusų, hindi, malajų ir kitomis kalbomis rašytus darbus taip pat kaip lietuviškus.

Apmokėjimas kortele

Taip, taip, taip – skatiname elektroninę bankininkystę. Tad jei turite Mylimiausią kortelę, ant kurios užrašyta Master card ar visa – bandykite, mokėkite jomis, nes taip greičiau, saugiau ir paprasčiau. Nereikės jungtis į elektroninę bankininkystę.

Taisymas online

Anksčiau dažnam tekdavo tą patį darbą tikrinti ir atsirakinti po kelis kartus, kol plagiatas po „remontavimo“ sumažėdavo iki priimtino dydžio. Dabar bus pigiau ir greičiau, nes sukūrėme Online taisymo įrankį. Atsidarote ataskaitą, joje koreguojate pabrauktas vietas kol raudoni žymėjimai išnyksta ir atsisiunčiate failą. P. S. Jis bus toks pats kaip Jūsų originalus dokumentas, tik su pataisymais tekste, tad galėsite jį iškart nešti į  spausdinti ir įrišinėti!

Registravimasis ir prisijungimas per FB ir Twitter

Taip bus paprasčiau, nes su FB arba twitterio paskyra nereikia pildyti laukelių. Spragtelnat (tikimės kalbininkai nepastebės 🙂 ) ir jau prisiregistravę arba prisijungę. Galite saugiai naudoti – niekur nebus postinama, ir jokių virusų neprisisiųsite.

Saugus SSL ryšys

Nuo šios visas ryšys tarp mūsų serverių ir Jūsų yra šifruojamas saugiu SSL algoritmu su išpėstiniu įmonės patikrinimu (Extended Validation Sertificate). Tai aukščiausios klasės saugumo sertifikatas, kuris išduodamas tik sertifikavimo įstaigos patikrintoms įmonėms. Taigi, būsite saugesni – kaip banke!

Dėstytojai turi savo paskyras

Kaip ir senojoje sistemoje, dėstytojai turi paskyras, tad kviečiame garbius mūsų šalies akademikus naudotis ir kviesti savo studentus tikrintis su plag.lt. Kad atprastumėte darbus daryti už studentus, dėstytojui nustatytas 10 dokumentų per mėnesį įkėlimo limitas, kurį galėsite pasididinti. Geriausia prašyti studentų siųst darbus jums per sistemą. Tad jau dabar praneškite jiems ir laukite suplūstant ataskaitų.

Nemokami kreditai

Išplėtėme nemokamų kreditų gavimo galimybes. Nuo šiol galite gauti nemokamų kreditų ne vien per FB, bet ir twitterį bei, aišku, email rekomendacijomis.  Šios priemonės kas 3 mėnesius taps iš naujo prieinamos, tad pasinaudokite jau dabarm kad po 3 mėn vėl susirinktumėte savo nemokamus kreditus. Beje, atlikę kai kuriuos veiksmus sistemoje gausite papildomų dovanų. Kokius – paliekame intrigą :).

Užkariaujame pasaulį

Na, ir pabaigai – nuo sausio pradėjo veikti 13 nacionalinių sistemų, jas galite matyti mūsų svetainės viršutinėje juostoje. Vienos auga sparčiau, kitos lėčiau, bet Lietuvos vardas garsinamas visame pasaulyje. O šauni Vilniaus kolegijos studentų grupė planuoja ir ruošiasi įgyvendinti plag.pl marketingo projektą Lenkijoje. Tad kviečiame mus palaikyti ir visiems draugams iš užsienio visada priminti – Lietuva užkariaus plagiato patikros sistemų rinkas visame pasaulyje.

Na ir šiaip pagalvojome, kad reikia atsinaujinti – juk visada smagu pamatyti seną pažįstamą su nauja šukuosena. Taigi – sėkmės! Jei kils klausimų – rašykite ir mes kaip visada Jums pagelbėsime!

Sena sistema bus prieinama adresu old.plag.lt iki 2016 m. rugpjūčio 31 d.